KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13903137
nr 1390 3137
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 75, park. Olja på pannå, 15x23, yttermått inklusive ram: 31x39 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 april 2021
kl 18:51:09
300 kr
350 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann